Ședința cu părinții din grupa nr.4.
Instituția de educație timpurie nr.137
Ședința cu părinții din grupa nr.4.
Tema:,,Educatia- de la greutăți, la reusite”. Colectivul de părinți a lăsat pentru o oră grijile cotidiene după poarta grădiniței, pentru a savura farmecul copilăriei în cadrul activității desfășurate. Le multumim pentru implicare, iar prescolarilor din IET nr. 137 le dorim vacanta frumoasa.


