×
Meniu

Primăvara vine cu Mărțișor

Scoală auxiliara nr.6

Primăvara vine cu Mărțișor❤
De 1 martie, daruim rudelor si prietenilor nostri un simbol al purității sufletului si inimii, făcut de mâinile noastre si schimbam urâri de bine. 🤗 🤗
Va dorim tuturor o primăvara! Fără boală și război! Tuturor locuitorilor planetei noastre le dorim o primăvară însorită și plină de iubire!! Sănătate, noroc, liniște sufletească, fericire și optimism.
Băieții clasei noastre și cu mine am făcut tricouri minunate pentru păr și le vom da părinților lor. Cred, dacă îți pui o dorință, atârnând un mărțișor de un copac, sigur se va îndeplini!!!!