,,ADIO GRĂDINIȚĂ,, LĂSTĂRAȘII !!!
Grădinița nr.80
Azi,16 iunie 2022 au spus ,,ADIO GRĂDINIȚĂ,, LĂSTĂRAȘII !!!
A venit momentul sa ne spunem,,La revedere,,!!!Ne-ați fost alături 4 ani frumoși, putem spune acum!Nu ne-a fost ușor dar:,,Nimic din ce este bun și valoros în viață nu se obține cu ușurință! ,,Ca orice despărțire, este un moment cu mare încărcătură emoțională! ,, Ați fost și veți fi în continuare…PREȘCOLARII NOȘTRI!!!
UN SFÂRȘIT E UN ÎNCEPUT!!!SUCCESE!!!




