Expoziție: ,,Toamna prin ochi de copil „
Grădinița nr.150
Aducem mulțumiri tuturor părinților, cadrelor didactice și desigur copiilor care au muncit cu mânuțele dibace și au realizat compoziții de toamnă extraordinar de frumoase.https://www.facebook.com/100015837762577/videos/pcb.1530327774171800/238343602559788?locale=ro_RO






