×
Meniu

Iarna să te duci cu bine, Primăvara vrem să vină

Grădinița nr.5
,,Iarna să te duci cu bine
Primăvara vrem să vină.
Râde inima în mine
Când văd flori și văd albine.,,
Activitate extracurriculară grupa mare.
Educator: Pîrgari Mirabela