Iarna să te duci cu bine, Primăvara vrem să vină Grădinița nr.5 ,,Iarna să te duci cu bine Primăvara vrem să vină. Râde inima în mine Când văd flori și văd albine.,, Activitate extracurriculară grupa mare. Educator: Pîrgari Mirabela