×
Meniu

În IET nr. 47 sunt organizate activități ce promovează Educația pentru mediu

La noi toamnele sunt cele mai frumoase, cele mai bogate și ar fi păcat să nu le educăm copiilor noștri, dragostea de țară, de tot ceea ce ne reprezintă ca popor prin bogăție, hărnicie și omenie. Demonstrând aceasta prin activitățile publice la dimensiunea Educația pentru mediu.